Krepšelis
00.00€

iRobot Roomba 676

Prekės kodas: AGM2400433 / EAN: 5060359287243
Prekės ženklas: iRobot
247.29€
  • Pasiimti patiems iš prekių išdavimo punkto (Kaunas)
    Pristatymas nuo Liepos 04d. Nemokamai
  • Pristatymas į paštomatus
    Pristatymas nuo Liepos 06d. Nuo 1.89€
  • Kurjerio pristatymas
    Pristatymas nuo Liepos 05d. Nuo 5.49€

Aprašymas

 iRobot Roomba 676 Robotinis dulkių siurblys

 
funkcijos
Sumaniai veikia visą gyvenimą – Nesiurbkite galvos naudodami Roomba® 676 roboto dulkių siurblio suasmenintus valymo pasiūlymus, paremtus unikaliu iRobot OS intelektu, kad jūsų įpročiai ir kasdienybė atitiktų jūsų įpročius.
Atpalaiduoja, pakelia ir siurbia – 3 pakopų valymo sistema ir dvigubi kelių paviršių šepečiai sutraukia nešvarumus nuo kilimų ir kietų grindų, o kraštus šluojantis šepetys pasirūpina kampais ir kraštais.
3 pakopų valymo galia – 3 pakopų valymo sistema pakelia nešvarumus, dulkes ir šiukšles nuo kilimų ir kietų grindų, o kraštus šluojantis šepetys pasirūpina kampais ir kraštais.
Tikslingas valymas, kuriuo galite pasikliauti – iRobot patentuota purvo detektavimo technologija leidžia Roomba® 676 robotui aptikti nešvaresnes jūsų namų vietas ir jas išvalyti kruopščiau.
Neleiskite, kad jūsų tvarkaraštis sujauktų netvarką – tiesiog naudokite programą „iRobot Home“ arba balso asistentą, kad nurodytumėte robotui Roomba® 676 išsiurbti ir laikykite tai atliktu. ,
Visas pažangių jutiklių rinkinys – jums nereikia jaudintis, kad Roomba® 676 robotas dulkių siurblys judės po jūsų namus, kad atliktumėte darbą: Visas pažangių jutiklių rinkinys leidžia šiam robotui naršyti po baldais ir aplink juos bei kraštais, o uolos aptikimas neleidžia jam nukristi nuo laiptų.
Dvigubi kelių paviršių šepečiai – Vietoj vieno šerių šepečio Roomba® 676 robotas siurblys veikia su dviem kelių paviršių šepečiais, kurie lankstosi prisitaikydami prie skirtingų grindų tipų.
Automatiškai įkraunama – veikia iki 90 minučių prieš automatiškai prijungiant prie doko ir įkraunant.
 
Matmenys (P x P x A): 34 x 34 x 9 cm
Svoris: 3,70 kg