Krepšelis
00.00€

Bevielio tinklo įranga

ASUS  PCE-AX3000  (802.11ax) AX3000 Dual-Band PCIe Wi-Fi 6 Asus 2 external antennas Bluetooth 5.0
Garantija 36 mėn.

ASUS PCE-AX3000 (802.11ax) AX3000 Dual-Band PCIe Wi-Fi 6 Asus 2 external antennas Bluetooth 5.0

ASUS PCE-AX3000 (802.11ax) AX3000 Dual-Band PCIe Wi-Fi 6 Asus 2 external antennas Bluetooth 5.0, W..

47.78€

Prekės kodas: AGA282111
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: ASUS
Liko tik: 5

NET TRANSCEIVER LC/SINGLE UF-SM-10G-S UBIQUITI

0..

183.54€

Prekės kodas: AGE1375464
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: UBIQUITI
Liko tik: 1
NET MEDIA CONVERTER 20KM/TL-FC111A-20 TP-LINK
Garantija 60 mėn.

NET MEDIA CONVERTER 20KM/TL-FC111A-20 TP-LINK

- Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards - Auto-negotiation of Half-Duplex/Full..

17.64€

Prekės kodas: AGE1333284
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: TP-LINK
Liko tik: 5+
NET MEDIA CONVERTER 20KM/TL-FC111B-20 TP-LINK
Garantija 60 mėn.

NET MEDIA CONVERTER 20KM/TL-FC111B-20 TP-LINK

- Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards - Auto-negotiation of Half-Duplex/Full..

17.64€

Prekės kodas: AGE1333282
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: TP-LINK
Liko tik: 5+
NET MEDIA CONVERTER 15KM/FX-LX/LH MC210CS TP-LINK
Garantija 60 mėn.

NET MEDIA CONVERTER 15KM/FX-LX/LH MC210CS TP-LINK

1xSC | 1xRJ45..

35.01€

Prekės kodas: AGE1123166
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: TP-LINK
Liko tik: 5+

NET TRANSCEIVER SFP/S-31DLC20D MIKROTIK

..

23.97€

Prekės kodas: AGE1213795
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: MIKROTIK
Liko tik: 5+
Option Industrial Gateway Cloudgate Ethernet
Garantija 36 mėn.

Option Industrial Gateway Cloudgate Ethernet

Option Industrial Gateway Cloudgate Ethernet..

124.62€

Prekės kodas: AGA326886
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: Option
Liko tik: 5
Milesight IoT UG65 Semi-Industrial
LoRaWAN Gateway 4G Milesight IoT UG65 Semi-Industrial
LoRaWAN Gateway 4G
Garantija 36 mėn.

Milesight IoT UG65 Semi-Industrial LoRaWAN Gateway 4G

Milesight IoT UG65 Semi-Industrial LoRaWAN Gateway 4G, Wi-Fi, 8 channels..

293.11€

Prekės kodas: AGA325112
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: Milesight
Liko tik: 4

Tektelic KONA MICRO Gateway

Tektelic KONA MICRO Gateway, Indoor, 8 Rx Channels, EU 868 MHz, Ethernet, Battery Backup..

375.44€

Prekės kodas: AGA242478
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: Tektelic
Liko tik: 2
Milesight IoT LoRaWAN Industrial Controller UC1152-868 Milesight IoT LoRaWAN Industrial Controller UC1152-868
Garantija 36 mėn.

Milesight IoT LoRaWAN Industrial Controller UC1152-868

Milesight IoT LoRaWAN Industrial Controller UC1152-868..

51.43€

Prekės kodas: AGA321487
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: Milesight
Liko tik: 5
Milesight IoT UG67 Industrial
LoRaWAN Gateway 4G Milesight IoT UG67 Industrial
LoRaWAN Gateway 4G
Garantija 36 mėn.

Milesight IoT UG67 Industrial LoRaWAN Gateway 4G

Milesight IoT UG67 Industrial LoRaWAN Gateway 4G, Wi-Fi, 8 channels..

493.30€

Prekės kodas: AGA325113
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: Milesight
Liko tik: 5

Tektelic KONA Enterprise Gateway

Tektelic KONA Enterprise Gateway, Outdoor, 8 Rx / 1 Tx Channels, EU 868 MHz, Cellular, No Geolocatio..

848.20€

Prekės kodas: AGA339693
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: Tektelic
Liko tik: 3
Option Industrial Gateway CloudGate Mini
Garantija 60 mėn.

Option Industrial Gateway CloudGate Mini

Option Industrial Gateway CloudGate Mini..

328.26€

Prekės kodas: AGA326884
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: Option
Liko tik: 5

Tektelic LoRa ANTENNA

Tektelic LoRa ANTENNA, OMNODIRECTIONAL, 860-930 MHZ 6DBI, N-MALE CONNECTOR Tektelic..

106.67€

Prekės kodas: AGA242470
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: Tektelic
Liko tik: 1

Tektelic KONA MICRO Gateway

Tektelic KONA MICRO Gateway, Indoor, 8 Rx Channels, EU 868 MHz, Cellular, Battery Backup..

500.08€

Prekės kodas: AGA333945
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: Tektelic
Liko tik: 5
NET MEDIA CONVERTER 20KM/TL-FC311A-20 TP-LINK
Garantija 60 mėn.

NET MEDIA CONVERTER 20KM/TL-FC311A-20 TP-LINK

Gigabit WDM Media Converter. - 1× 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 port supports Auto-MDI/MDI..

27.07€

Prekės kodas: AGE1323707
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: TP-LINK
Liko tik: 5+

NET TRANSCEIVER SFP PAIR/S-3553LC20D MIKROTIK

S-35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, the S-35LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP module ..

65.64€

Prekės kodas: AGE1213791
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: MIKROTIK
Liko tik: 5+
Dell Broadcom 5720 DP 1Gb Network Interface Card Low Profile - Kit PCI Express Dell Broadcom 5720 DP 1Gb Network Interface Card Low Profile - Kit PCI Express
-15%

Dell Broadcom 5720 DP 1Gb Network Interface Card Low Profile - Kit PCI Express

Dell Broadcom 5720 DP 1Gb Network Interface Card Low Profile - Kit PCI Express..

113.14€ 129.62€

Prekės kodas: AGA199431
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: DELL
Liko tik: 5
WRL ADAPTER 1900MBPS USB/DUAL BAND ARCHER T9UH TP-LINK
Garantija 36 mėn.

WRL ADAPTER 1900MBPS USB/DUAL BAND ARCHER T9UH TP-LINK

Type Wireless networking USB adapter | Data transmission speed 1900 Mbps | IEEE 802.11a | IEEE 802.1..

52.15€

Prekės kodas: AGE1211844
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: TP-LINK
Liko tik: 5+
WRL ADAPTER 300MBPS USB HIGH/GAIN TL-WN822N TP-LINK
Garantija 36 mėn.

WRL ADAPTER 300MBPS USB HIGH/GAIN TL-WN822N TP-LINK

Type Adapter | Data transmission speed 300 Mbps | IEEE 802.11 b/g | IEEE 802.11n | USB | 64, 128, 15..

15.06€

Prekės kodas: AGE1121116
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: TP-LINK
Liko tik: 5+
WRL ADAPTER 1200MBPS USB/DUAL BAND ARCHER T4U TP-LINK
Garantija 36 mėn.

WRL ADAPTER 1200MBPS USB/DUAL BAND ARCHER T4U TP-LINK

Type Adapter | Data transmission speed 1200 Mbps | IEEE 802.11a | IEEE 802.11b | IEEE 802.11g | IEEE..

26.18€

Prekės kodas: AGE1158455
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: TP-LINK
Liko tik: 5+
WRL ADAPTER 150MBPS USB HIGH/GAIN TL-WN722N TP-LINK
Garantija 36 mėn.

WRL ADAPTER 150MBPS USB HIGH/GAIN TL-WN722N TP-LINK

Type Adapter | Data transmission speed 150 Mbps | IEEE 802.11b | IEEE 802.11g | IEEE 802.11n | 64, 1..

11.14€

Prekės kodas: AGE1119261
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: TP-LINK
Liko tik: 5+
WRL ADAPTER 3000MBPS PCIE/ARCHER TX50E TP-LINK
Garantija 36 mėn.

WRL ADAPTER 3000MBPS PCIE/ARCHER TX50E TP-LINK

Type Wireless networking card | Data transmission speed 3000 Mbps | Wi-Fi 6 | Bluetooth 4.0 | Blueto..

52.15€

Prekės kodas: AGE1318864
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: TP-LINK
Liko tik: 5+
WRL ADAPTER 300MBPS USB MINI/TL-WN823N TP-LINK
Garantija 36 mėn.

WRL ADAPTER 300MBPS USB MINI/TL-WN823N TP-LINK

Type Adapter | Data transmission speed 300 Mbps | IEEE 802.11b | IEEE 802.11g | IEEE 802.11n | 64, 1..

10.21€

Prekės kodas: AGE1132569
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: TP-LINK
Liko tik: 5+
WRL ADAPTER 1267MBPS USB/DUAL BAND ARCHER T3U TP-LINK
Garantija 36 mėn. Turime vietoje!

WRL ADAPTER 1267MBPS USB/DUAL BAND ARCHER T3U TP-LINK

AC1300 Mini Wireless MU-MIMO USB Adapter - Ultimate Wi-Fi Speed – AC1300 (400 Mpbs on 2.4GHz band ..

20.53€

Prekės kodas: AGE1260702
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: TP-LINK
Liko tik: 5+

Edimax EN-9260TX-E V2 Ethernet PCI Network Adapter

Edimax EN-9260TX-E V2 Ethernet PCI Network Adapter..

15.48€

Prekės kodas: AGA149826
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: EDIMAX
Liko tik: 5
WRL ADAPTER 600MBPS USB/ARCHER T2U PLUS TP-LINK
Garantija 36 mėn.

WRL ADAPTER 600MBPS USB/ARCHER T2U PLUS TP-LINK

Type Adapter | Data transmission speed 600 Mbps | IEEE 802.11b | IEEE 802.11g | IEEE 802.11n | IEEE ..

18.85€

Prekės kodas: AGE1258471
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: TP-LINK
Liko tik: 5+
Synology M2D20 Dual-slot M.2 NCMe PCIe SSD adapter card for cashe acceleration GT/s
Garantija 60 mėn.

Synology M2D20 Dual-slot M.2 NCMe PCIe SSD adapter card for cashe acceleration GT/s

Synology M2D20 Dual-slot M.2 NCMe PCIe SSD adapter card for cashe acceleration GT/s, PCIe 3.0 x8..

192.31€

Prekės kodas: AGA327685
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: SYNOLOGY
Liko tik: 1

D-Link PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Passthrough Kit DHP-P601AV/E 1000 Mbit/s

D-Link PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Passthrough Kit DHP-P601AV/E 1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45)..

91.04€

Prekės kodas: AGA376801
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: D-Link
Liko tik: 1

D-Link PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit DHP-601AV/E 1000 Mbit/s

D-Link PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit DHP-601AV/E 1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports..

78.11€

Prekės kodas: AGA376799
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: D-Link
Liko tik: 1
NET SWITCH MODULE MINI GBIC/TL-SM311LS TP-LINK
Garantija 60 mėn.

NET SWITCH MODULE MINI GBIC/TL-SM311LS TP-LINK

..

15.96€

Prekės kodas: AGE1124102
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: TP-LINK
Liko tik: 5+

NET TRANSCEIVER SFP/S-85DLC05D MIKROTIK

S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode..

19.35€

Prekės kodas: AGE1213790
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: MIKROTIK
Liko tik: 5+