Krepšelis
00.00€

Pristatymo sąlygos

Internetinėje parduotuvėje AGIT.LT prekes galite pirkti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Užsakydami prekes galite rinktis jums patogiausią prekių pristatymo būdą: prekes tiesiai į jūsų namus ar biurą galime pristatyti su kurjerių tarnyba.

AGIT.LT prekių pristatymo įsipareigojimai ir sąlygos , kainos nurodytos eurais.

Pristatymo būdas

Pristatymo mokestis
(išskyrus stambiagabrites prekes)

Papildomas mokestis
stambiagabaritėms prekėms

Užnešimo paslauga

Pristatymas su kurjerių tarnyba

5

3

15

       

Atsiėmimas Post24 terminaluose

paslauga neteikiama


paslauga neteikiama


 

·         Visi AGIT.LT užsakymai klientams pristatomi per 1-3 darbo dienas. Išimtiniais atvejais užsakymo terminas gali pailgėti papildomai 1-2 darbo dienomis, tačiau apie tokią išimtį AGIT.LT atsakingas darbuotojas informuoja telefonu arba el. paštu.

·         Jūs visada galite derinti Jums patogų pristatymo terminą. Jei kurjeriui informavus apie pristatymą negalėsite tuo metu būti vietoje, informuokite apie tai kurjerį arba AGIT.LT darbuotoją el. paštu: info@agit.lt ar telefonu 8 677 83292, ir pakoreguokite pristatymą į Jums patogią datą.

·         Atsiimant prekes iš kurjerio būtina pateikti užsakyme pateikto asmens tapatybę įrodantį dokumentą.

·         Savo užsakymo statusą galite stebėti prisijungę prie AGIT.LT internetinės svetainės.

·         Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet užsakyme nurodykite kontaktinį asmenį, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.

 

SVARBU: Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį, kokybę ir asortimentą.

Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti. Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su Pirkėju ar Pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus.

Pirkėjui ar Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo ir pardavimo sutarties sąlygas, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos, jei neįrodoma priešingai.

 

DĖMESIO: Perkant didesnių gabaritų prekę taikomas 3 eur papildomas mokestis, taip pat rekomenduojama pasinaudoti užnešimo paslauga +15 eur (tokiu būdu siunta būna atvežama kelių žmonių, kurie pajėgūs užnešti didesnių gabaritų ar svorio prekę). Standartinis pristatymas garantuoja prekių pristatymą iki laiptinės ar namo durų (siuntą atveža vienas žmogus, kuris neturi galimybės vienas užnešti stambių gabaritų prekių). Tas prekes, kurias gali panešti vienas žmogus, pristatymas ir užnešimas įeina į standartinio pristatymo kainą.