Krepšelis
00.00€

Kabeliai

Microsoft 4K Wireless Display Adapter UTH-00022

Microsoft 4K Wireless Display Adapter UTH-00022..

81.20€

Prekės kodas: AGA369075
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: MICROSOFT
Liko tik: 5

Logilink Cable Spiral Wrapping Band KAB0014 Silver

Logilink Cable Spiral Wrapping Band KAB0014 Silver..

3.98€

Prekės kodas: AGA185282
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: Logilink
Liko tik: 5

Digitus Flexible Cable Tube with Hook and Loop Fastener Cable Sock DA-90507 2 m

Digitus Flexible Cable Tube with Hook and Loop Fastener Cable Sock DA-90507 2 m, Black..

9.98€

Prekės kodas: AGA368778
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: DIGITUS
Liko tik: 5

Microsoft USB-C Travel Hub SWV-00016

Microsoft USB-C Travel Hub SWV-00016..

109.38€

Prekės kodas: AGA314339
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: MICROSOFT
Liko tik: 5

Digitus Cable Sleeve DA-90508 5 m

Digitus Cable Sleeve DA-90508 5 m, Black..

16.23€

Prekės kodas: AGA352833
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: DIGITUS
Liko tik: 5

Digitus Flexible Cable Routing DA-90506 1.3 m

Digitus Flexible Cable Routing DA-90506 1.3 m, Silver..

26.27€

Prekės kodas: AGA352832
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: DIGITUS
Liko tik: 2

Digitus Velcro Tape DN-CT-10M-20

Digitus Velcro Tape DN-CT-10M-20..

12.78€

Prekės kodas: AGA366152
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: DIGITUS
Liko tik: 5
CABLE ACC JACK RJ45/10PACK 62435 LINDY
Garantija 120 mėn.

CABLE ACC JACK RJ45/10PACK 62435 LINDY

..

9.08€

Prekės kodas: AGE1351132
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: LINDY
Liko tik: 4
CABLE CAT5E UTP 305M WHITE/PFM920I-5EUN DAHUA
Garantija 36 mėn. -33%

CABLE CAT5E UTP 305M WHITE/PFM920I-5EUN DAHUA

Length 305 m..

79.24€ 105.15€

Prekės kodas: AGE1239156
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: DAHUA
Liko tik: 5+
CABLE ACC JACK RJ45/WTYKRJ45 GENWAY
-38%

CABLE ACC JACK RJ45/WTYKRJ45 GENWAY

..

0.13€ 0.18€

Prekės kodas: AGE1166012
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: GENWAY
Liko tik: 5+
CABLE CAT5E UTP 305M GRAY/UTP CAT 5E CU GENWAY
-22%

CABLE CAT5E UTP 305M GRAY/UTP CAT 5E CU GENWAY

Length 305 m | Colour Grey..

135.91€ 165.75€

Prekės kodas: AGE1173491
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: GENWAY
Liko tik: 2

Cablexpert FTP Cat6 Patch cord

Cablexpert FTP Cat6 Patch cord, 2 m, White..

1.74€

Prekės kodas: AGA356409
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: Cablexpert
Liko tik: 5
CABLE CAT5E UTP 305M BLACK/UTP CAT 5E GEL GENWAY
-20%

CABLE CAT5E UTP 305M BLACK/UTP CAT 5E GEL GENWAY

Length 305 m | Colour Black..

218.11€ 262.03€

Prekės kodas: AGE1173492
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: GENWAY
Liko tik: 1

CABLE ACC TIES NYLON 100PCS/NYT-100/25 GEMBIRD

..

0.57€

Prekės kodas: AGE1120562
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: GEMBIRD
Liko tik: 5+

Teltonika PR320EUA EU 2-PIN POWER SUPPLY

Teltonika PR320EUA EU 2-PIN POWER SUPPLY, 250W Black..

108.36€

Prekės kodas: AGA370273
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: TELTONIKA
Liko tik: 3

Digitus FO Patch Cord

Digitus FO Patch Cord, Duplex, SC to LC SM OS2 09/125 µ, 2 m..

4.02€

Prekės kodas: AGA352829
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: DIGITUS
Liko tik: 5

Digitus FO Patch Cord

Digitus FO Patch Cord, Duplex, LC to LC MM OM2 50/125 µ, 3 m..

7.87€

Prekės kodas: AGA352820
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: DIGITUS
Liko tik: 5

Digitus Patch Cord CAT 6A S-FTP

Digitus Patch Cord CAT 6A S-FTP, Cu, LSZH AWG 26/7, 3 m..

2.72€

Prekės kodas: AGA352569
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: DIGITUS
Liko tik: 5
CABLE CAT6A S/FTP 3M/GREY 47135 LINDY
Garantija 120 mėn.

CABLE CAT6A S/FTP 3M/GREY 47135 LINDY

3m Cat.6A S/FTP LSZH Network Cable, Grey RJ45, M/M, 500MHz, Copper..

9.01€

Prekės kodas: AGE1350640
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: LINDY
Liko tik: 5+

Digitus Patch Cord CAT 6 U-UTP

Digitus Patch Cord CAT 6 U-UTP, Cu, LSZH AWG 26/7, 1 m..

1.06€

Prekės kodas: AGA352557
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: DIGITUS
Liko tik: 5

Digitus FO Patch Cord

Digitus FO Patch Cord, Duplex, LC to SC MM OM3 50/125 µ, 3 m..

8.85€

Prekės kodas: AGA352824
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: DIGITUS
Liko tik: 3

Digitus FO Patch Cord

Digitus FO Patch Cord, Duplex, LC to LC SM OS2 09/125 µ, 3 m..

3.99€

Prekės kodas: AGA352827
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: DIGITUS
Liko tik: 5
CABLE CAT6 S/FTP 5M/WHITE 47796 LINDY
Garantija 120 mėn.

CABLE CAT6 S/FTP 5M/WHITE 47796 LINDY

..

11.46€

Prekės kodas: AGE1350725
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: LINDY
Liko tik: 5+

D-Link DKVM-CU KVM cable for connecting a keyboard

D-Link DKVM-CU KVM cable for connecting a keyboard, mouse and monitor, VGA, USB, 1.8 m, Black..

10.96€

Prekės kodas: AGA23882
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: D-Link
Liko tik: 1
CABLE CAT6A S/FTP 1M/WHITE 47192 LINDY
Garantija 120 mėn.

CABLE CAT6A S/FTP 1M/WHITE 47192 LINDY

..

2.25€

Prekės kodas: AGE1350552
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: LINDY
Liko tik: 5+
CABLE TOSLINK SPDIF 0.5M/35210 LINDY
Garantija 120 mėn.

CABLE TOSLINK SPDIF 0.5M/35210 LINDY

TosLink SPDIF Digital Optical Cable, 0.5m Connect audio devices via optical SPDIF connection..

10.59€

Prekės kodas: AGE1351186
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: LINDY
Liko tik: 5+
CABLE CAT6A S/FTP 0.5M/WHITE 47191 LINDY
Garantija 120 mėn.

CABLE CAT6A S/FTP 0.5M/WHITE 47191 LINDY

..

2.08€

Prekės kodas: AGE1350551
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: LINDY
Liko tik: 5+
CABLE CAT6 S/FTP 0.5M/WHITE 47791 LINDY
Garantija 120 mėn.

CABLE CAT6 S/FTP 0.5M/WHITE 47791 LINDY

..

1.82€

Prekės kodas: AGE1350690
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: LINDY
Liko tik: 5+
CABLE CAT6 S/FTP 0.5M/GREY 45581 LINDY
Garantija 120 mėn.

CABLE CAT6 S/FTP 0.5M/GREY 45581 LINDY

..

8.36€

Prekės kodas: AGE1350703
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: LINDY
Liko tik: 5+
CABLE CAT6 S/FTP 0.5M/BLACK 47371 LINDY
Garantija 120 mėn.

CABLE CAT6 S/FTP 0.5M/BLACK 47371 LINDY

..

1.66€

Prekės kodas: AGE1350694
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: LINDY
Liko tik: 2

Cablexpert

Cablexpert..

1.23€

Prekės kodas: AGA208294
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: Cablexpert
Liko tik: 5
CABLE ACC COUPLER RJ45/34009 LINDY
Garantija 120 mėn.

CABLE ACC COUPLER RJ45/34009 LINDY

..

11.42€

Prekės kodas: AGE1351355
Pristatymas: Gruodžio 06d.
Gamintojas: LINDY
Liko tik: 1