Krepšelis
00.00€

Xiaomi Mi Smart Band 6 black

Prekės kodas: AGM2397734 / EAN: 6934177736384
Prekės ženklas: XIAOMI
37.95€
  • Pasiimti patiems iš prekių išdavimo punkto (Kaunas)
    Pristatymas nuo Liepos 04d. Nemokamai
  • Pristatymas į paštomatus
    Pristatymas nuo Liepos 06d. Nuo 1.89€
  • Kurjerio pristatymas
    Pristatymas nuo Liepos 05d. Nuo 5.49€

Aprašymas

Naujoji fitneso apyrankė Mi Band 6 siūlo daug patobulinimų, palyginti su ankstesne versija, už prieinamą kainą. Be kita ko, buvo pakeisti ekrano charakteristikos, taip pat pagerintos kūno rengybos funkcijos ir deguonies koncentracijos kraujyje stebėjimas bei širdies ritmo matavimas.

Didžiausias pokytis, palyginti su ankstesnės kartos apyrankėmis, yra AMOLED ekranas, padidintas iki 1,56 colio. Pažymėtina, kad jo didelis ryškumas - 450 nitų, taip pat padidinta skiriamoji geba - 152 x 486 pikselių.

Sportinė apyrankė Mi Band 6 turi įspūdingą jutiklių rinkinį - akselerometrą, širdies ritmo monitorių, giroskopą ir kraujo deguonies koncentracijos jutiklį. Mi Band 6 siūlo net 30 treniruočių režimų, kurie seka jūsų širdies ritmą ir kalorijų deginimą. PAI (Personal Activity Intelligence) įvertinimas leidžia geriau suprasti jūsų treniruotės poveikį jūsų bendrai savijautai ir tinkamumui. Apyrankę galima panardinti į vandenį iki 50 metrų, todėl Mi Band 6 taip pat tinka vandens sportui.

Mi Band 6 sportinė apyrankė siūlo 24/7 širdies ritmo stebėjimą ir miego stebėjimą. Mi Band seka REM miego ir kvėpavimo dažnį.

Naujoji Xiaomi Mi Band baterija veikia apie 14 dienų. Įkroviklis prijungiamas prie Mi Band 6 galinės dalies naudojant magnetus, todėl įkrovimo metu nereikia išimti Mi Band 6 iš apyrankės. Pati apyrankė yra apdorota sidabro jonais, kurie neleidžia daugintis bakterijoms.

Xiaomi Mi Band 6 leidžia valdyti fotoaparatą ir muzikos grotuvą. Jis kontroliuoja streso lygį, kvėpavimą ir menstruacinį ciklą.